Overzicht opleidingen in Liedekerke, Gooik, Ninove en Opwijk

Print
1ste en 2de graadLiedekerke
optie beeldatelier (6-7 en 8-11 jaar) Meer info
  • woensdag 13:30 - 15:10 (5 - 6 leerjaar) Els De Vuyst
  • woensdag 13:30 - 15:10 (3 - 4 leerjaar) Jan Dhondt
  • woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 2 leerjaar) Sien De Luyck
  • woensdag 15:20 - 17:00 (5 - 6 leerjaar) Els De Vuyst
  • woensdag 15:20 - 17:00 (3 - 4 leerjaar) Jan Dhondt
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 2 leerjaar) Sien De Luyck
  • donderdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Sylvie Janssens
  • vrijdag 15:20 - 17:00 (1 - 2 leerjaar) Ruth Mertens
  • NIEUW vrijdag 15:20 - 17:00 (3 - 4 leerjaar) Deborah Nyst  
  • vrijdag 15:20 - 17:00 (5 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (1 - 3 leerjaar) Ruth Mertens
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (4 - 6 leerjaar) Sien De Luyck
  • VOLZET zaterdag 10:50 - 12:30 (1 - 3 leerjaar) Ruth Mertens
  • zaterdag 10:50 - 12:30 (4 - 6 leerjaar) Sien De Luyck
  • zaterdag 13:30 - 15:10 (1 - 6 leerjaar) Sien De Luyck
  • zaterdag 15:20 - 17:00 (1 - 6 leerjaar) Sien De Luyck
  • zondag 9:00 - 10:40 (3 - 6 leerjaar) Els De Vuyst
  • zondag 9:00 - 10:40 (1 - 2 leerjaar ) Sien De Luyck
  • VOLZET zondag 10:50 - 12:30 (3 - 6 leerjaar) Els De Vuyst
  • zondag 10:50 - 12:30 (1 - 2 leerjaar) Sien De Luyck
1ste en 2de graadGooik
optie beeldatelier (6-7 en 8-11 jaar) Meer info
  • woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 6 leerjaar) Sylvie Janssens
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 6 leerjaar) Sylvie Janssens
  • vrijdag 15:30 - 17:10 (1 -2 leerjaar) Steven Lemmens
  • vrijdag 15:30 - 17:10 (3 - 6 leerjaar) Mathias Spriet
  • vrijdag 17:20 - 19:00 (1 - 6 leerjaar) Steven Lemmens
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (1 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • zaterdag 10:50 - 12:30 (1 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • VOLZET zondag 9:00 - 10:40 (1 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • NIEUW zondag 10:50 - 12:30 (1 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
1ste en 2de graadNinove
optie beeldatelier (6-7 en 8-11 jaar) Meer info
  • dinsdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 2 leerjaar) Lot Van Nuland
  • woensdag 13:30 - 15:10 (3 - 4 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • woensdag 13:30 - 15:10 (5 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 2 leerjaar) Lot Van Nuland
  • woensdag 15:20 - 17:00 (3 - 4 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • woensdag 15:20 - 17:00 (5 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • vrijdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (1 - 3 leerjaar) Lot Van Nuland
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (4 - 6 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • zaterdag 10:50 - 12:30 (1 - 3 leerjaar) Lot Van Nuland
  • zaterdag 10:50 - 12:30 (4 - 6 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
1ste en 2de graadOpwijk
optie beeldatelier (6-7 en 8-11 jaar) Meer info
  • VOLZET woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 3 leerjaar) Steven Lemmens
  • woensdag 13:30 - 15:10 (4 - 6 leerjaar) Mathias Spriet
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 3 leerjaar) Steven Lemmens
  •  woensdag 15:20 - 17:00 (4 - 6 leerjaar) Mathias Spriet
  • VOLZET donderdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • donderdag 17:50 - 19:30 (1 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • VOLZET vrijdag 16:00 - 17:40 (1 - 3 leerjaar) Kristien Bosmans
  • VOLZET vrijdag 16:00 - 17:40 ( 4 - 6 leerjaar) Liesbeth Marit
  • vrijdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Lisse Doms
  • vrijdag 17:50 - 19:30 (4 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • zaterdag 13:30 - 15:10 (1 - 3 leerjaar) Mathias Spriet
  • zaterdag 13:30 - 15:10 (4 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • zaterdag 15:20 - 17:00 (1 - 3 leerjaar) Mathias Spriet
  • VOLZET zaterdag 15:20 - 17:00 (4 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • NIEUW zondag 9:00 - 10:40 (1 - 6 leerjaar) Shelley Meert 
  • zondag 10:50 - 12:30 (1 - 6 leerjaar) Shelley Meert
1ste en 2de graadRoosdaal
optie beeldatelier (6-7 en 8-11 jaar) Meer info
  • woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 6 leerjaar) Ruth Mertens
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 6 leerjaar) Ruth Mertens
3de graad
Liedekerkeoptie beeldatelier (12-17 jaar) Meer info
  • vrijdag 17:30 - 21:00 (1 - 3 jaar) Jan Dhondt
  • vrijdag 17:30 - 21:00 (4 - 6 jaar) Sien De Luyck
  • zaterdag 9:00 - 12:30 (1 - 2 jaar) Jan Dhondt
  • zaterdag 9:00 - 12:30 (3 - 6 jaar) Steven Lemmens
3de graadGooik
optie beeldatelier (12-17 jaar) Meer info
  • VOLZET vrijdag 17:30 - 21:00 (1 - 6 jaar) Mathias Spriet
  • NIEUW zaterdag 9:00 - 12:30 (1 - 6 jaar) Sylvie Janssens
3de graad
Ninoveoptie beeldatelier (12-17 jaar) Meer info
  • VOLZET vrijdag 18:00 - 21:30 (1 - 2 jaar) Lot Van Nuland
  • VOLZET vrijdag 18:00 - 21:30 (3 - 6 jaar) Rebecca Van Rampelberg
  • zaterdag 13:30 - 17:00 (1 - 2 jaar) Sylvie Janssens
  • zaterdag 13:30 - 17:00 (3 - 6 jaar) Lot Van Nuland
3de graad
Opwijk
optie beeldatelier (12-17 jaar) Meer info
  • VOLZET vrijdag 18:00 - 21:30 (1 - 6 jaar) Liesbeth Marit
  • zaterdag 9:00 - 12:30 (1 - 2 jaar) Mathias Spriet
  • zaterdag 9:00 - 12:30 (3 - 6 jaar) Bram Bosteels
4de graad 

volwassenen 

Liedekerke
keramiek Meer info
VOLZET groepen van Tony Robbrecht
  • maandag 13:30 - 17:00
  • maandag 18:00 - 21:30
  • donderdag 18:00 - 21:30
  • zaterdag 09:00 - 12:30
  • zaterdag 13:30 - 17:00
VOLZET groep van Olivier Borginon 
  • zondag 09:00 - 12:30
4de graad 

volwassenen

Liedekerke
levend model Meer info
groepen van Veerle Meeussen
  • maandag 13:30 - 17:00
  • donderdag 18:00 - 21:30
4de graad

volwassenen

 

Liedekerke
schilderkunst Meer info
groepen van Soetkin De Mulder
  • maandag 18:00 - 21:30
  • woensdag 09:00 - 12:30
  • vrijdag 18:00 - 21:30
4de graad

volwassenen

Liedekerkebeeldende en audiovisuele kunsten Meer info
groep van Steven Vermeyen
  • NIEUW  donderdag 18.00 - 21.30
4de graad 

volwassenen 

Liedekerke
tekenkunst Meer info
groepen van Veerle Meeussen en Steven Vermeyen
  • maandag 18:00 - 21:30 ( Veerle Meeussen )
  • woensdag 18:00 - 21:30 ( Steven Vermeyen )
  • donderdag 13:30 - 17:00 ( Veerle Meeussen )
  • vrijdag 13:30 - 17:00 ( Steven Vermeyen ) 
  • vrijdag 18:00 - 21:30 ( Steven Vermeyen )
  • zaterdag 09:00 - 12:30 ( Steven Vermeyen )
  • zondag 09:00 - 12:30 ( Veerle Meeussen )
4de graad 

volwassenen 

Gooiktekenkunst Meer info
groep van Mathias Spriet
  • NIEUW woensdag 18:30 - 22:00
4de graad 

volwassenen

Ninove
beeldhouwen en ruimtelijke kunst Meer info
groepen van Bart Jacobs
  • maandag 13:30 - 17:00
  • maandag 18:00 - 21:30
  • vrijdag 13:30 - 17:00
  • vrijdag 18:00 - 21:30
  • zaterdag 09:00 - 12:30
4de graad 

volwassenen

Ninove
kantwerk en textiel Meer info
  • maandag 18:00 - 21:30  Marleen Dewulf
  • woensdag 18:00 - 21:30 Sofie De Ville
4de graad 

volwassenen

Ninove
schilderkunst Meer info
groepen van Soetkin De Mulder
  • maandag 13:30 - 17:00
  • dinsdag 18:00 - 21:30
4de graad 

volwassenen

Ninove
tekenkunst Meer info
groepen van Hilde Merckx 
  • maandag 13:30 - 17:00
  • maandag 18:00 - 21:30
  • dinsdag 13:30 - 17:00
  • dinsdag 18:00 - 21:30
  • zaterdag 09:00 - 12:30
4de graad

volwassenen

Opwijk
beeldende en audiovisuele kunsten Meer info
groep van Liesbeth Marit
  • donderdag 18:30 - 22:00