1ste en 2de graad optie beeldatelier

Print

1ste graad 6 - 7 jaar | 2 uur per week | duur = 2 jaar  

2de graad 8 - 11 jaar | 2 uur per week | duur = 4 jaar 

Onze handen gaan op ontdekking doorheen de kleuren van potlood en krijt, komen vast te zitten in een klomp klei, voelen kleverig bij papier-maché geploeter, houden zich rustig wanneer een kroonpen opduikt en gaan hevig tekeer in de strijd tussen verf en penseel. In dit kunstatelier ligt de nadruk op de ontwikkeling van een eigen beeldtaal. Experiment en actieve beleving zijn essentieel voor het kind om de wereld te ontdekken. Elk kind wordt begeleid en gestimuleerd in zijn eigen spontaniteit. Ieder werkt op eigen tempo. De lessen starten vanuit diverse invalshoeken: natuur, kunst en cultuur, sprookjes, mode, actualiteit,... Er wordt gekeken hoe de wereld er écht uitziet en vanuit de kronkels van verbeelding.

Mogelijke technieken en materialen zijn:

  • tekenen: potlood, kleurpotlood, stift, krijt, houtskool, inkt.
  • schilderen: plakkaat –en acrylverf, ecoline, aquarel.
  • grafische technieken: monotype, collage, stempelen, drukken.
  • mixed en audiovisuele media: textiel, video, foto, animatie, wegwerpmateriaal.
  • 3D: klei, plaaster, karton, hout, papier-maché, steen.

Opleidingen in Liedekerke

Liedekerke     

Hier zijn de mogelijke uren:

  • woensdag 13:30 - 15:10 (5 - 6 leerjaar) Els De Vuyst
  • woensdag 13:30 - 15:10 (3 - 4 leerjaar) Jan Dhondt
  • VOLZET woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 2 leerjaar) Sien De Luyck
  • woensdag 15:20 - 17:00 (5 - 6 leerjaar) Els De Vuyst
  • woensdag 15:20 - 17:00 (3 - 4 leerjaar) Jan Dhondt
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 2 leerjaar) Sien De Luyck
  • donderdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Sylvie Janssens
  • vrijdag 15:20 - 17:00 (1 - 2 leerjaar) Ruth Mertens
  • NIEUW vrijdag 15:20 - 17:00 (3 - 4 leerjaar) Deborah Nyst  
  • vrijdag 15:20 - 17:00 (5 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (1 - 3 leerjaar) Ruth Mertens
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (4 - 6 leerjaar) Sien De Luyck
  • VOLZET zaterdag 10:50 - 12:30 (1 - 3 leerjaar) Ruth Mertens
  • zaterdag 10:50 - 12:30 (4 - 6 leerjaar) Sien De Luyck
  • zaterdag 13:30 - 15:10 (1 - 6 leerjaar) Sien De Luyck
  • zaterdag 15:20 - 17:00 (1 - 6 leerjaar) Sien De Luyck
  • zondag 9:00 - 10:40 (3 - 6 leerjaar) Els De Vuyst
  • zondag 9:00 - 10:40 (1 - 2 leerjaar ) Sien De Luyck
  • VOLZET zondag 10:50 - 12:30 (3 - 6 leerjaar) Els De Vuyst
  • zondag 10:50 - 12:30 (1 - 2 leerjaar) Sien De Luyck

Opleidingen in Gooik

Gooik

Hier zijn de mogelijke uren:

  • woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 6 leerjaar) Sylvie Janssens
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 6 leerjaar) Sylvie Janssens
  • vrijdag 15:30 - 17:10 (1 - 3 leerjaar) Steven Lemmens
  • vrijdag 15:30 - 17:10 (4 - 6 leerjaar) Mathias Spriet
  • vrijdag 17:20 - 19:00 (1 - 6 leerjaar) Steven Lemmens
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (1 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • zaterdag 10:50 - 12:30 (1 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • VOLZET zondag 9:00 - 10:40 (1 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • NIEUW zondag 10:50 - 12:30 (1 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste 

Opleidingen in Ninove

Ninove

Hier zijn de mogelijke uren:

  • dinsdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 2 leerjaar) Lot Van Nuland
  • woensdag 13:30 - 15:10 (3 - 4 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • woensdag 13:30 - 15:10 (5 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 2 leerjaar) Lot Van Nuland
  • woensdag 15:20 - 17:00 (3 - 4 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • woensdag 15:20 - 17:00 (5 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • VOLZET vrijdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (1 - 3 leerjaar) Lot Van Nuland
  • zaterdag 9:00 - 10:40 (4 - 6 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg
  • zaterdag 10:50 - 12:30 (1 - 3 leerjaar) Lot Van Nuland
  • zaterdag 10:50 - 12:30 (4 - 6 leerjaar) Rebecca Van Rampelberg

Opleidingen in Opwijk

Opwijk

Hier zijn de mogelijke uren:

  • VOLZET woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 3 leerjaar) Steven Lemmens
  • woensdag 13:30 - 15:10 (4 - 6 leerjaar) Mathias Spriet
  • woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 3 leerjaar) Steven Lemmens
  • woensdag 15:20 - 17:00 (4 - 6 leerjaar) Mathias Spriet
  • VOLZET donderdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • donderdag 17:50 - 19:30 (1 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • VOLZET vrijdag 16:00 - 17:40 (1 - 3 leerjaar) Kristien Bosmans
  • VOLZET vrijdag 16:00 - 17:40 ( 4 - 6 leerjaar ) Liesbeth Marit
  • vrijdag 16:00 - 17:40 (1 - 6 leerjaar) Lisse Doms
  • vrijdag 17:50 - 19:30 (4 - 6 leerjaar) Kristien Bosmans
  • zaterdag 13:30 - 15:10 (1 - 3 leerjaar) Mathias Spriet
  • zaterdag 13:30 - 15:10 (4 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • zaterdag 15:20 - 17:00 (1 - 3 leerjaar) Mathias Spriet
  • VOLZET zaterdag 15:20 - 17:00 (4 - 6 leerjaar) Hanna Vanneste
  • NIEUW zondag 9:00 - 10:40 (1 - 6 leerjaar) Shelley Meert
  • zondag 10:50 - 12:30 (1 - 6 leerjaar) Shelley Meert

Opleidingen in Roosdaal

Roosdaal

Hier zijn de mogelijke uren:

woensdag 13:30 - 15:10 (1 - 6 leerjaar) Ruth Mertens
woensdag 15:20 - 17:00 (1 - 6 leerjaar) Ruth Mertens